XI. FINA WORLD MASTERS SWIMMING CHAMPIONSHIPS 2006

01.09.2006 15:17

XI. FINA WORLD MASTERS SWIMMING CHAMPIONSHIPS

 4.- 17. srpna 2006

Stanford, California, USA

         
Zpracoval Slávek Svozil
Trocha čísel neuškodí:
počet účastníků 5526
počet našich plavců 35
počet klubů 1139
počet našich klubů     7
SChÚ  12
Boh     8
PVKBr  7
PKMČL 4
ČACR   2
PKZá   1
NepM   1
Celkem česká výprava získala šestnáct medailí:      
6 zlatých
5 stříbrných
5 bronzových
Jan Ziegler, VS 80, PVKBr 1./6 200m prsa 03:55,44
  1./11 200m znak 03:40,29
  1./7 400m v.zp. 06:43,99 rek. Evr.,ČR
  2./5 400m PZ 07:48,50
  2./11 100m znak 01:40,33
 
Daniel Machek, VS 45, Boh 1./53 3km OW 41:21,00
  3./100 200m v.zp. 02:01,25 rekord ČR
  3./57 800m v.zp.  09:10,17
  3./50 400m v.zp. 04:20,23 rek. Evr.,ČR
 
František Pokorný, VS 65, PVKBr 1./25 50m motýlek 00:31,94 rekord ČR
 
Štěpánský Milan, VS 70 1./13 3km OW 50:15,00
 
Eva Jarošová, VS 70, Boh 2./25 200m znak 03:35,08 rekord ČR
  2./22 100m znak 01:41,68 rekord ČR
  3./27 50m znak 00:46,83 rekord ČR
 
Marcela Štastná, VS 65, Boh 2./13 100m motýlek 01:44,06
 
Irena Bártová, VS 65, PVKBr 3./4 200m motýlek 04:34,91 rekord ČR
 
 
Umístění našich závodníků:          
Jan Ziegler, VS 80, PVKBr 1./6 200m prsa 03:55,44
  1./11 200m znak 03:40,29
  1./7 400m v.zp. 06:43,99 rekord ČR
  2./5 400m PZ 07:48,50
  2./11 100m znak 01:40,33
 
Pokorný František, VS 65, PVKBr 1./25 50m motýlek 00:31,94 rekord ČR
  4./48 50m v.zp. 00:29,83 rekord ČR
  4./38 50m prsa 00:38,59
 
Řebíčková Jarmila, VS 75, PVKBr 5./13 50m prsa 00:57,46
   5./10 200m prsa 04:40,62
  6./17 100m prsa 02:08,21
 
 
Bártová Irena, VS 65, PVKBr 3./4 200m motýlek 04:34,91 rekord ČR
  6./11 400m PZ 09:02,81 rekord ČR
  16./24 200m PZ 04:16,68
 
Sochorová Blanka, VS 50, PVKBr 30./38 50m znak 00:45,52
  30./32 100m znak 01:41,85
  31./36 200m znak 03:37,71 rekord ČR
 
Kovářová Alena, VS 55, PVKBr 23./35 200m prsa 03:59,63
 
Fibírová Jana, VS 70, PVKBr 16./27 50m znak 00:50,74
 
Štastná Marcela, VS 65, Boh 2./13 100m motýlek 01:44,06
  6./23 50m motýlek 00:43,62
  5./24 100m prsa 01:48,56
 
Eva Jarošová, VS 70, Boh 2./25 200m znak 03:35,08 rekord ČR
  2./22 100m znak 01:41,68 rekord ČR
  3./27 50m znak 00:46,83 rekord ČR
 
Pejša Pavel, VS 60, Boh 10./47 50m prsa 00:37,55
  13./45 100m prsa 01:26,04
 
Daniel Machek, VS 45, Boh 1./53 3km OW 41:21,00
  3./100 200m v.zp. 02:01,25 rekord ČR
  3./57 800m v.zp.  09:10,17
  3./50 400m v.zp. 04:20,23 rekord ČR
 
Bareš Michal, VS 45, Boh 4./53 3km OW 43:27,00
  6./41 400m PZ 05:08,16
  8./18 200m motýlek 02:30,69 rekord ČR
  16./153 100m v.zp. 00:58,35
 
Rasocha Petr, VS 40, Boh 6./77 50m prsa 00:32,12 rekord ČR
  8./32 200m prsa 02:45,05 rekord ČR
  60./123 50m motýlek 00:29,32
 
Pivoňka Jaroslav, VS 65, Boh 25./38 50m prsa 00:46,49
 
Vostatek Michal, VS 40, Boh 14./45 50m znak 00:31,64
  19./48 100m znak 01:09,11
  29./56 200m znak 02:36,47
  44./150 50m v.zp. 00:27,01
  41./123 50m motýlek 00:28,83
 
Doleček Petr, VS 45, SChÚ 29./74 50m prsa 00:36,14
  42./79 100m prsa 01:21,71
 
Zahradníček Lubomír, VS 50, SChÚ 67./76 50m prsa 00:41,36
 
Liška Jiří, VS 35, SChÚ 4./36 200m PZ 02:21,57
  11./24 200m znak 02:25,21 rekord ČR
  13./31 400m PZ 05:10,65 rekord ČR
 
Mayer Petr, VS 45, SChÚ 136./136 50m v.zp. 00:32,82
  147./153 100m v.zp. 01:13,57
 
Protschke Vilém, VS 60, SChÚ 26./48 50m motýlek 00:34,01
  47./85 50m v.zp. 00:31,86
  52./74 100m v.zp. 01:14,47
 
Vatrt Dušan, VS 60, SChÚ 14./28 400m v.zp. 05:45,47
  22./54 200m v.zp. 02:38,80
  24./47 800m v.zp. 12:01,73
  43./74 100m v.zp. 01:11,55
 
 
Kaliničová Lenka, VS 25, SChÚ 20./57 50m v.zp. 00:30,24
  29,/61 100m v.zp. 01:06,91
  35./41 200m v.zp. 02:31,36 rekord ČR
 
Filipcová Ivana, VS 45, SChÚ 23./63 50m prsa 00:42,15
  32./69 100m prsa 01:36,11
  52./101 50m v.zp. 00:33,17
 
Vaněčková Jitka, VS 35, SChÚ 38./54 50m motýlek 00:36,03
  19./29 100m motýlek 01:16,69 rekord ČR
  45./71 50m v.zp. 00:32,50
 
Mouchová Ivana, VS 35, SChÚ 11./52 50m prsa 00:39,57 rekord ČR
  14./51 100m prsa 01:27,65 rekord ČR
  33./51 200 m PZ 02:58,12 rekord ČR
 
Svobodová Christa, VS 60, SChÚ 22./39 50m v.zp. 00:44,70
 
Šafra Jiří, VS 40, PKMČL 65./77 50m prsa 00:38,25
  67./78 100m prsa 01:27,40
  31./32 200m prsa 03:14,25
 
Nykl Jan, VS 40, PKMČL 45./45 50m znak 00:38,43
  46./48 100m znak 01:23,59
  111./123 50m motýlek 00:33,43
 
Šafrová Blanka, VS 40, PKMČL 62./66 50m prsa 00:48,23
  68./73 100m prsa 01:46,18
 
Řepka Miroslav, VS 25, PKMČL 11./16 800m v.zp. 10:10,67
  37./47 200m v.zp. 02:16,72
 
Lukášek Petr, VS 40, ČACR 16./32 200m prsa 02:52,61
  24./78 100m prsa 01:16,69
  38./73 200 m PZ 02:35,87
  55./150 50m v.zp. 00:27,31
 
Horvát Petr, VS 30, PKZá 19./23 200m prsa 02:51,97
  20./21 400m PZ 06:00,17
  34./47 100m prsa 01:20,26
 
Proněk Jarmil, VS 40, NepM 14./150 50m v.zp. 00:25,92
 
 
Špaček Václav, VS 60, SChÚ 65./74 100m v.zp. 01:19,40
 
Štěpánský Milan, VS 70 1./13 3km OW 50:15,00
 
Lukášková Pavla, VS 40, ČACR nebyla klasifikována

Zpět
WebAdmin